Obiadki

Layer 21f

Prosta receptura

Layer 2

100% naturalne

Layer 3d5

Włoskie składniki dobrane z ogromną troską

Tradycyjne metody przyrządzania dań

Produkujemy 1000 słoiczków na minutę, 1 milion na dzień i 200 milionów na rok. Realizujemy więcej niż 500 procesów kontroli naszych produktów, dla zapewniania bezpieczeństwa i wysokiej jakości.

Jak to robimy?

Homogenizowane produkty są charakterystycznym odpowiednikiem tradycyjnego procesu kulinarnego. Nie zawierają składników chemicznych. Poprzez gotowanie w odpowiedniej temperaturze gwarantujemy bezpieczne i najwyższej jakości produkty. Z szacunku dla środowiska dbamy o opakowania możliwe do przetworzenia.

Włoski łańcuch dostaw

85% składników, z których produkujemy nasze słoiczki, pochodzą z Włoch. Cały proces produkcji odbywa się w naszej fabryce, w Latinie. W jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Dzięki temu gwarantujemy Tobie i Twojemu dziecku to, co najlepsze.

Layer 2-1

Jakość

Zapewniamy specyficzne warunki uprawy i zbiorów dla utrzymania wysokiej jakości. Nasze warzywa rosną na otwartych polach.

Layer 2fg

Sezonowość

Szanujemy sezonowy rytm wszystkich surowców. Owoce i warzywa zbierane są w odpowiednim momencie dojrzałości. Używamy tylko tych świeżych, najwyższej jakości.

Layer 7

Bezpieczeństwo

Proces kontroli zaczynamy w czasie uprawy i kontynuujemy w czasie dostawy. Nieustannie aż do momentu sprzedaży.

Słoiczki

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa klienta Użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkownika oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.