Włoski łańcuch dostaw

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości krok po kroku wybieramy i weryfikujemy stan farm oraz pól uprawnych. Systematycznie kontrolujemy proces wzrostu naszych produktów – naszym priorytetem jest bowiem bezpieczeństwo Waszych pociech.

Wspólna odpowiedzialność

Od 1902 roku nasza pasja pozwala nam niezmiennie stać po stronie rodziców i ich dzieci, gwarantując doskonałą jakość i bezpieczeństwo. Inwestycja w łańcuch dostaw i produkcja we Włoszech pozostaje podstawą marki Plasmon, dzięki czemu możemy Was wspierać i towarzyszyć Wam we wszystkich fazach rozwoju Waszych maluchów.

Włoskie surowce naturalne

Odkryj nasze regionalne dobro.

Piemont

Lombardia

Trydent Górna Adyga

Friuli Wenecja Julijska

Wenecja

Emilia-Romania

Toskania

Marche

Lacjum

Umbria

Abruzja

Molise

Kampania

Apulia

Basilicata

Kalabria

Sycylia

Doskonałe surowce

84% pochodzi z Włoch.

Mąka

Podstawowy surowiec do tworzenia ciasteczek i ciast

Warzywa

Podążajac za naturalnym rytmem sezonowym.

Owoce

Owoce dojrzewają w bezpiecznym środowisku, z daleka od zanieczyszczeń środowiska, są zbierane jedynie ręcznie. Wybieramy jedynie najlepsze produkty, odpowiednie dla diety twojego dziecka, z różnych części Włoch.

Mięso

Włoskie mięso z najwyższej jakości farm w Emilia Romagno, Veneto, Puglia, Umbria i Campana.

Mleko

Nasze mleko pochodzi z farm w Po Valley, pobierane w czasie 24 godzinnego dojenia

Rośliny strączkowe

Rosną na otwartych polach w Lombardii i Emilia Romagna

Ryby

Nasze homogenizowane produkty zawierają specjalnie dobrane, ręcznie przetwarzane rybne filety. Stan naszych ryb jest monitorowany w hodowli oraz analizowany również po przetworzeniu.

Włoskich surowców naturalnych
0 %

Odkryte w 2002 roku na nieprzerwanej drodze rozwoju. Od tego momentu kontynuujemy nasze dzieło i stawiamy na inwestycję w łańcuchy dostaw, aby dostarczać produkty z najwyższej półki.

Kontroli dziennie
0

Zanim finalny produkt trafi do sklepu, przeprowadzamy regularne testy w celu udowodnienia najwyższej jakości produktów oraz ich zgodności z odgórnie zalecanymi wartościami odżywczymi i standardami bezpieczeństwa.

ton włoskich surowców
0  tys

Co najmniej w ciągu najbliższych 5 lat zobowiązaliśmy się pozyskiwać je zgodnie z zasadami innowacji i propagowaniem podstawowych zasad odżywiania, które są najbardziej istotne zwłaszcza przez pierwsze 1000 dni życia dziecka.

1981

OASI NELLA CRESCITA

Cały łańcuch produkcji swój początek bierze w roku 1981 – wówczas rozpoczęliśmy program mający na celu kontrolę, analizę oraz selektywny dobór surowców. Bazujemy na jakości, bezpieczeństwie, sezonowości i pochodzeniu produktów.

2019

WŁOSKI ŁAŃCUCH DOSTAW

23 maja 2019 roku dołączyliśmy do Memorandium zrozumienia, z ministerstwem Agrokultury, pożywienia oraz leśnictwa (MIPAAF). Głównym celem tego działania jest poprawa łańcucha biznesu rolnictwa skierowanego na produkcje włoskiego pożywienia dla dzieci.

2020

ZNAK TOWAROWY

W maju 2020 roku wspólnie z MIPAAF ogłosiliśmy powstanie Znaku Rozpoznawalności dla bezpieczeństwa włoskich produktów żywnościowych dla niemowląt.

2020

FILIERA ITALIA

W grudniu 2020 roku dołączyliśmy do fundacji Filieria Italia, której celem jest ochrona różnorodności włoskich produktów, systemu hodowania żywności i procesów produkcji. Misją tego liczącego już 80 członków stowarzyszenia jest sojusz reprezentujący.

Oasi Nella Crescita

Najwięcej dla najmniejszych

Wszystko, czego potrzebuje dziecko, aby prawidłowo się rozwijać, znajduje się w naturze. Musicie jednak wiedzieć, jak wybrać optymalne składniki, zrównoważyć je w przepisach, dopasować do dziecięcych potrzeb oraz podać je w ich najlepszym wydaniu. Tym właśnie jest dla nas program Oasi Nella Crescita – to przeszło stuletnie doświadczenie marki Plasmon w karmieniu dzieci.

Layer 2nkd467

Kompletna kontrola surowców naturalnych

Gwarantujemy całkowitą kontrolę produktów – od uprawy surowców aż do finalnego wyrobu.

Layer 3vnu854

Więcej kontroli i jakości

Dla Twojego dziecka wybieramy surowce perfekcyjnie dopasowane do naszych produktów. Regularnie przeprowadzamy ponad 10000 kontroli laboratoryjnych.

Layer 4fgbn83s

Zaufanie wobec dostawców

Aby zagwarantować najlepszą jakość produktów, dbamy o bliskie relacje z naszymi zaufanymi dostawcami, posiadającymi dobrą reputację i oferującymi tylko najwyższą jakość. Wspólnie z nimi płynnie realizujemy naszą wizję z dbałością o każdy jej element. W naszym sadzie w Selvello woda pochodzi ze źródeł rzeki Bruna. Powolne nawadnianie owoców i warzyw pomaga nam w ich pielęgnacji, a dzięki zawartości wapienia w wodzie wchłaniają one znacznie więcej składników odżywczych.

W naszym sadzie gruszek i jabłek, w Selvello, woda pochodzi ze źródeł rzeki Bruna. Powolne nawadnianie pomaga nam w pielęgnacji. Dzięki zawartości wapna, wchłania więcej składników odżywczych.

Od ponad wieku towarzyszymy rodzicom i ich dzieciom. Wszystko, czego się nauczyliśmy, jest zawsze do Waszej dyspozycji.

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa klienta Użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkownika oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.